System pozwalający maksymalnie kontrolować to, co wykonywane jest z paliwem

System pozwalający maksymalnie kontrolować to, co wykonywane jest z paliwem

4 kwietnia 2022 Wyłącz przez Jakub

System XTRACK gwarantuje kompleksowe zarządzanie gospodarką paliwową. Umożliwiona jest dzięki niemu kompleksowa kontrola obiegu paliwa razem z rozliczaniem jego rozchodu. Duże zalety, jakie przekładają się bezpośrednio na łatwe użycie to: rozbudowana budowa, zachowanie elastyczności oraz perfekcyjna integracja z innymi systemami XTRACK.

Z tego względu taka wszechstronna platforma IT będzie nadawała się idealnie do przystosowania do oczekiwań danej floty. Moduły można wdrażać co jakiś czas, zgodnie z tym, jak rozwija się przedsiębiorstwo. Uzgodnienia w tym zakresie dla każdej floty są indywidualne, a więc nikt nie będzie mieć problemu z dostosowaniem odpowiedniego wyjścia.

Produkty, jakie są do dyspozycji zleceniodawców to: terminal paliwowy XTrack, kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Produkt terminal XTrack jest precyzyjnie opisany, a więc nikt nie ma trudności z tym, żeby wyselekcjonować to, co spełni jego oczekiwania. Monitoring paliwa w przedsiębiorstwie okaże się wzorowy i o ile właściciele dostrzegają, że dotychczasowo nie mieli stosownych narzędzi w takim zakresie, to w tej chwili mogą decydować się na tak opłacalne rozwiązania.

Zbiorniki z kontrolą dostępu umożliwiają identyfikację tankującego oraz kontrolowanie poziomu paliwa. W dodatku, każdy dystrybutor paliwa XTrack wyposażony jest też w sporo dodatkowych opcji. Specjalne kamery do zbiorników oraz rozwiązania takie jak Titan Access dają gwarancję, że paliwo trafiło stricte tam, gdzie powinno.

Użyteczny tankmonitor jako system pomiaru poziomu cieczy, posiadający sondę z wglądem do Internetu sprawdza się równie doskonale. Przedsiębiorca może systematycznie sprawdzać, co dzieje się we wszystkich zbiornikach, korzystając z Kingspan Sensor System. Dzięki innowacyjnej technologii GPRS jaka wzięta pod uwagę jest w binmonitorze można również bez problemu sprawdzać bieżący stan zapełnienia pojemnika.