Sprzęt oraz gadżety przydatne w nurkowaniu od firmy TUSA

Sprzęt oraz gadżety przydatne w nurkowaniu od firmy TUSA

17 sierpnia 2021 Wyłącz przez Jakub

Nowocześnie zaprojektowane maski do nurkowania TUSA są chętnie wybierane na równi przez te osoby, które nurkują od niedawna, jak i są wykwalifikowanymi płetwonurkami. Są to wyroby oparte na autorskich technologiach, czyli są użyteczne i doskonale się prezentują. Projekt każdej maski jaką jest sprzęt do snorkelingu jest dokładnie obmyślony. W rezultacie można czuć się wygodnie w czasie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują duże pole widzenia i pozwalają swobodnie oddychać przez nos. Na pewno nie będzie się czuło dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Obieg powietrza będzie wzorcowy. Suche fajki dołączone do każdej maski sprawią, że woda nie przedostanie się do środka. Można więc maksymalnie chwalić się nurkowaniem i wygodnie oddychać. Maski TUSA nie są także ciężkie, co jest ich następną zaletą. Zrobienie z najwyższej jakości materiałów, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwala na idealne przystosowanie do twarzy.

Maski można zakupić w licznych wersjach, żeby każdy mógł dopasować coś pod swoje upodobania i styl nurkowania. Są to: maski w kompletach, maski panoramiczne, maski dla osób z wadą wzroku, maski do niepełnego zanurzenia, maski dwuszybowe. Sprzedawcy pomogą dopasować odpowiednią maskę, dobierając ją dla kupującego pod względem parametrów i zastosowania. Komfort, poszerzony kąt widzenia, doskonałe wyprofilowanie a także lekkość – to tylko wybrane z zalet wskazanych masek. Modele masek TUSA projektowane są zgodnie z bieżącymi trendami.

Cechują je innowacyjne rozwiązania: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostawaniu się do maski wody. Hipoalergiczny silikon nie wywołuje podrażnienia na skórze. Jest materiałem miękkim, czyli bezproblemowo dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować, a boczne szyby wykonane są w ten sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają świetną widoczność a także to, że wszystko można zobaczyć w naturalnych kolorach.