Ergonomiczne rakiety tenisowe firmy i do badmintona Yonex

Ergonomiczne rakiety tenisowe firmy i do badmintona Yonex

19 sierpnia 2021 Wyłącz przez Jakub

Yonex Polska to dystrybutor japońskiej firmy Yonex na terenie naszego kraju. Marka ta oferuje niezawodny sprzęt i akcesoria do tenisa oraz badmintona. Bogata oferta obejmuje między innymi badminton polska, czyli produkty przetestowane i certyfikowane. Popularnym na całym świecie wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględniono unikalną technologię. Innego rodzaju, autorska technologia to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technika odpowiadająca głównie za uzyskanie dużej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużanie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie pochłania siłę uderzenia, jaka powstała w wyniku spadania na boisko, transeferując kolejne posunięcia. Nie jest dziwne, że na tyle nowatorskie rozwiązania cenione są przez sportowców na całym świecie, a marka jest odpowiedzialna za sponsoring wielu istotnych eventów w sporcie. Oszacowano, że mniej więcej osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie www polskiego dystrybutora katalog produktów jest obszerny i dlatego został rozdzielony na kategorie tematyczne. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W oddzielnych działach dostępne są bestsellery oraz nowości, co pozwoli szybciej zorientować się w promocjach i nowych propozycjach. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona amatorsko, albo profesjonalnie, znajdzie gadżety dobrane do własnych umiejętności i stylu gry. Jeżeli zaś ktoś nie wie, na co się zdecydować, to może skorzystać ze wskazówek sprzedawców.

Wówczas nie będzie mieć wątpliwości co do tego, iż dokonuje nieodpowiedniego zakupu. Na stronie można nie tylko zrobić zakupy, ale dowiadywać się, co aktualnie wydarzyło się w świecie badmintona oraz tenisa. To dla osób które uprawiają określone sporty ma spore znaczenie.